Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Leśna

Leśna, Zrębice, śląskie

  • 749 000 zł
  • 64 m²
  • 11 703,13 zł/m²

Zdjęcie

Zbyszek

Skontaktuj się

Dom, ul. Leśna

Leśna, Zrębice, śląskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

749 000 zł

64 m²

11 703,13 zł/m²

Dom, ul. Leśna

Zaktualizowane: 16 maja 2026

749 000 zł 64 m² 11 703,13 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
1 311 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2021

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

1 311 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2021

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 749 000 zł (11 703,13 zł/m²)
  • Charakterystyka domu 64 m², 3 pokoje; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2021
  •   pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Działka: 1 311 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Media: prąd, siła; ogrzewanie: własne
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 16.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

ZRĘBICE PIERWSZE nowoczesny, energooszczędny dom w otoczeniu lasu
Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom jednorodzinny wybudowany w latach 2021/2022 z materiałów najwyższej jakości, wykończony i gotowy do zamieszkania. Nieruchomość położona jest w wyjątkowo spokojnej części miejscowości Zrębice Pierwsze, przy kameralnej ul. Leśnej, na malowniczym Szlaku Orlich Gniazd. (...)

Agent

Zbyszek

723 318...

723 318 080

723 318 080

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Zbyszek

723 318...

723 318 080

723 318 080

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Zbyszek